Wtorek, 16 lipca 2024 r. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli

Parafia pw. św. Piotra i Pawła w Główczycach

Ogłoszenia - 11 Niedziela Zwykła

Dodano: 15.06.2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 Niedziela Zwykła

16 czerwca 2024

  1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Zakopanego. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zapraszam na spotkanie osoby które w tym roku włączą się w organizacje festynu. Spotkanie odbędzie się w czwartek po Mszy Świętej.
  4. W nadchodzący piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci młodzież pracowników szkoły na Mszę Świętą na godz. 8.00. Po Mszy przejdziemy do sali gimnastycznej na uroczyste zakończenie roku, które zaczniemy o godz. 9.00.
  5. Także w piątek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo pasyjne prowadzone przez Sługi Maryi.
  6. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia o godz. 17.30 przed wieczorną Eucharystią.
  7. Dziękujemy za sprzątnięcie kościoła Rodzinom z Równa. W następnym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła pierwsze rodziny z  Rumska.

Dziękujemy za złożone ofiary na kościół: od sprzątających kościół 150 zł, od mieszkańców Będziechowa 540 zł.

  1. Intencje Mszalne tygodnia.
  2. Zapraszamy do kaplicy Adoracji  codziennie  od godz. 8.00 do 18.30.
  3. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia oraz życzymy wszelkich łask Bożych i opieki świętych patronów.